I Gminny przegląd Zespołów Cheerleaders

Dnia 21 czerwca 2010r. w Szkole Podstawowej w Klikuszowej odbył się I gminny przegląd zespołów cheerleaders.W przeglądzie tym brało udział 7 szkół podstawowych i 1 gimnazjum Gminy Nowy Targ ( łącznie 97 uczestników).Przegląd zorganizowany został po raz pierwszy w naszej gminie i mimo nowej formy jaką jest cheerleading; cieszył się dużym powodzeniem i zaangażowaniem szkół oraz występujących uczniów. Zespoły występowały w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-III; IV-VI i gimnazjum. Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary za każde zajęte miejsce. Ponadto szkoły, które zajęły I miejsca z swoich kategoriach otrzymały po 4 pary pomponów. Dodatkową atrakcją przeglądu były występy zespołów tanecznych ze Świetlicy Profilaktyczno- Wychowawczej „Renovaro” oraz Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Nowym Targu. Dziewczyny zaprezentowały układy, które na co dzień ćwiczą pod okiem P. Magdaleny Piskorz. Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ za możliwość przeprowadzenia przeglądu; wprowadzenie nowej formy do kalendarza imprez oraz ufundowanie nagród. Podziękowania także dla Dyrekcji Gimnazjum w Klikuszowej za nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej na przegląd. Ogromne podziękowania dla wszystkich opiekunów przygotowującym grupy taneczne do występu. Miejmy nadzieję, że cheerleaders stanie się popularną formą uprawianą we wszystkich szkołach naszej gminy.

Ostateczne wyniki w 3 kategoriach wiekowych:
Kategoria: 0-III
I miejsce SP KLIKUSZOWA Opiekun: p. Magdalena Piskorz