Pierwsze uczniowskie doświadczenia

"Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy"

- drugi etap projektu

Od września 2009 r. nasza szkoła realizuje projekt „ Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Od stycznia do czerwca realizowaliśmy drugi etap tego projektu. W drugim etapie brali udział uczniowie z klasy pierwszej pod okiem wychowawcy p. Małgorzaty Kosakowskiej. Wszyscy  uczniowie bardzo chętnie brali w nim udział . Podczas spotkań zapoznali się z pięknem otaczającego świata. Korzystali z materiałów dydaktycznych otrzymanych w ramach projektu. Uczyli się różnych technik plastycznych, śpiewali piosenki, poznawali ciekawych ludzi, zwiedzali fascynujące miejsca. Na zakończenie projektu uczniowie przedstawili inscenizację o „ Jasiu i Małgosi” , oraz krótkie scenki o ochronie naszej planety.

kliknij...