Wizyta ks. biskupa Jana Szkodonia

W dniu 26 czerwca 2013 roku w ramach wizytacji kanonicznej w parafii p.w. Świętej Trójcy w Łopusznej, gościł w naszej szkole ksiądz biskup Jan Szkodoń. Biskup przybył w towarzystwie naszego ks. proboszcza Pawła Potocznego.

Po słowach przywitania najmłodsi uczniowie zaśpiewali pieśń "Jezus jest tu". Następnie delegacja Samorządu Uczniowskiego nawiązała do 25 – lecia sakry biskupiej Ks. Bp Jana Szkodonia składając życzenia zdrowia i obfitości łask Bożych na dalszej drodze jego pasterskiej posługi. Ksiądz Biskup przyjął również życzenia składane przez panią Dyrektor Dorotę Chowaniec w imieniu grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły. W słowach skierowanych do dzieci i nauczycieli ksiądz Biskup dziękował nauczycielom i wychowawcom za trud wychowania i kształcenia dzieci i młodzieży. Żywo interesował się pracą wychowawczą oraz nauką i obowiązkami szkolnymi. Po wspólnej modlitwie udzielił Błogosławieństwa Bożego w dalszej nauce i pracy dla całej społeczności szkolnej. Na zakończenie wszyscy wspólnie odśpiewali "Barkę".