Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w tym roku szkolnym bardzo uroczyście. Uroczystość rozpoczeła Pani Dyrektor Dorota Chowanic, składając wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi serdeczne życzenia z okazji ich święta. Następnie uczniowie, pod kierunkiem p.Estery Michalskiej, p.Moniki Głowy oraz p.Izabeli Ambroż, przygotowali część artystyczną i muzyczną pt.: „Ekspres do wiedzy”.

W drugiej części akademii, odbyło się Ślubowanie Pierwszoklasistów. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawcy p. Zofii Szczepanowicz wyrecytowały przepiękne wierszyki oraz zaśpiewały kilka piosenek. Wszyscy czynni nauczyciele, pracownicy obsługi oraz zaproszeni goście – nauczyciele emeryci, rodzice z przyjemnością  obejrzeli i wysłuchali tego, co przygotowali uczniowie. Pod koniec uroczystości Pani Dyrektor wyczytała nazwiska nauczycieli, którzy za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze otrzymali nagrodę wójta i dyrektora oraz nazwiska pracowników obsługi, którzy otrzymali nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej. Po akademii wszyscy nauczyciele oraz zaproszeni goście udali się na przygotowany poczęstunek.

aparat kliknij...