MISTRZOSTWA GMINY NOWY TARG GIMNAZJÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

Dnia 18.11.2016r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łopusznej odbyły się zawody o mistrzostwo Gminy Nowy Targ w Piłce Siatkowej.

Bardzo  dobrze  zaprezentowali  się nasi gimnazjaliści ,  którzy zajęli pierwsze miejsce.  A oto ich skład:  Michał Drożdż, Paweł Wincek, Dawid Kowalczyk, Bartosz Domalik, Piotr Grzeszykowski, Bartosz Gaberek,  Andrzej Darowski, Mateusz Łyszczarz, Przemysław Klamerus, Łukasz Domalik, Damian Różański, Jakub Faltyn, Karol Stachoń. Natomiast reprezentantki naszego gimnazjum w składzie : Karolina Florczyk, Izabella Montsko, Edyta Woźnicka, Weronika Maciasz, Zuzanna Głowacz, Martyna Chmielak, Celina Żegleń, Justyna Suska, Zuzanna Stachoń, Emilia Kamoń, Kinga Maciasz, Kinga Galarowicz  wywalczyły  w turnieju drugie miejsce.  Warto dodać, że najlepszym zawodnikiem  zwodów  został  Michał Drożdż. Gratulacje!