Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014-2015

Kolejny rok szkolny za nami. Dla każdego inny; może trudny i długi, może radosny i obfitujący w spełnione marzenia, a może zwyczajny, ale taki, po którym czeka się na coś jeszcze. Bez względu na to, jakie odczucia nam towarzyszyły, 26 czerwca br., musieliśmy pożegnać kolejny już rok szkolny, a wraz z nim – klasy trzecie gimnazjum; rocznik, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Tego dnia, po uroczystym odśpiewaniu hymnu, głos zabrała pani dyrektor Dorota Chowaniec, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, a następnie podsumowała miniony rok szkolny 2014/2015, dziękując za czas wytężonej pracy i prób, ale też radości i dumy z osiąganych sukcesów. Dużych i małych, których – jak podkreśliła pani dyrektor – nie byłoby bez współpracy i zaangażowania wszystkich pracowników, uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły. A o tym, jak wiele nas łączy, przypomnieli również uczniowie klasy trzeciej, którzy wraz z wychowawczynią –p.Esterą Michalską, a także z (dbającą o piękną oprawę muzyczną - występ klasy III SP) p. Zofią Waksmundzką po raz ostatni zaprezentowali swoje liczne talenty. Było dużo śmiechu, ale też nostalgii i łez wzruszenia.

Następnie po uroczystej akademii uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom.

Dziękujemy wszystkim za ten rok szkolny.
Życzymy miłego odpoczynku i do zobaczenia po wakacjach!