Dzień Babci i Dziadka

Luty jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, zdarzają się jednak  takie,  kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W Naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w harmonogram imprez szkolnych.

Dnia 1 lutego w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystosć. Na wstępie Pani dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W pięknie udekorowanej sali uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tym świętem. Oprócz montażu słowna - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także  inscenizacje teatralną w wykonaniu swoich wnuków.W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Młodzi artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci z rodzicami przygotowali również dla nich poczęstunek. Atmosfera była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.