Imieniny: Celestyny, Iwony

Za pan brat z kodeksem ruchu drogowego - lekcja przygotowana przez klasę III GIM

Dnia 24 września uczniowie klasy III gimnazjum pod opieką p.Estery Michalskiej i p.Zofii Waksmundzkiej przygotowali dla młodszych kolegów z klasy II szkoły podstawowej lekcję pt.:"Za pan brat z kodeksem ruchu drogowego".

Uczniowie wykorzystali w swojej pracy bardzo ciekawe metody aktywizujące oraz samodzielnie wykonane pomoce dydaktyczne. W trakcie lekcji poruszyli tematy: podział i znaczenie znaków drogowych pionowych i poziomych, kim jest pieszy?, o jakich zasadach powinien pamiętać pieszy korzystający z drogi w mieście i poza miastem. Najmłodsi z chęcią i pełnym zaangażowaniem odpowiadali na pytania zadawane przez starszych kolegów. Fotorelacja w galerii. Serdecznie zapraszamy.