Mistrzostwa Gminy Nowy Targ szkół podstawowych w mini koszykówce 17.06.2014

Nasza szkoła po raz kolejny była gospodarzem zawodów gminnych. Tym razem uczniowie z 10 szkół rywalizowali w mini koszykówce. Pojedynki były bardzo zacięte a ostatni , finałowy mecz dostarczył wielu emocji zarówno zawodnikom jak i widzom. W finale spotkała się nasza reprezentacja ze szkołą z Lasku. Zabrakło trochę szczęścia i 2 punktów. Zwyciężył Lasek a II miejsce zajęła nasza drużyna w składzie: Michał Drożdż, Łukasz Wincek, Dawid Kowalczyk, Piotr Grzeszykowski , Karolina Florczyk, Celina Żegleń, Izabela Montsko, Mateusz Łyszczarz, Piotr Mućka.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Drożdż , który zdobył najwięcej punktów dla naszego zespołu.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za sportową postawę i gratulujemy osiągniętych wyników.