Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Przerwy-Tetmajera

• Kalendarium

Poniedziałek, 2024-05-20

Imieniny: Bazylego, Bernardyna

Łopuszna Mistrzem Gminy Nowy Targ w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

Dnia 19 lutego reprezentanci naszego gimnazjum brali udział w Mistrzostwach Gminy Nowy Targ w narciarstwie alpejskim i snowbordzie. Złoty medal w narciarstwie zdobyla, po zacietej walce w dwoch przejazdach, uczennica klasy pierwszej Agata Smarduch, na trzecim stopniu podium stanęła Zuzanna Bachleda Szeliga z klasy drugiej, Patrycja Galarowicz( III g) była 5 a Katarzyna Maciasz( IIg) zajęła  8 miejsce. Tak wysokie lokaty indywidualne dały im I miejsce zespołowo.

Wsród chłopców srebrnym medalistą został uczeń klasy pierwszej - Dawid Ambroż, Krzysztof Kosakowski ( III g) był 6, Maksymilian Hornik( I g) - 9 a Oskar Stachoń - 11. W klasyfikacji zespołowej chłopcy zajęli II miejsce.Trzech uczniów, którzy reprezentowali nasza szkołę w snowbordzie zajeło w klasyfikacji zespołowej I miejsce. Srebrnym medalistą został Szymon Cebula a brązowym - Krzysztof Kosakowski. Mateusz Cebula zajął 11 miejsce.

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.