Jasełka 2012

W zimowy grudniowy wieczór, w ciepłej rodzinnej atmosferze spotkaliśmy się, by obejrzeć Jasełka. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klas IV-VI  pod opieką p.Katarzyny Jabłońskiej - Rola, p. Moniki Głowa oraz p. Izabeli Ambroż przywołało wspomnienie wydarzeń betlejemskiej nocy.

Pięknie przygotowane dekoracje, stroje dzieci i melodia wspólnie śpiewanych kolęd wprawiły wszystkich w świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój. Nasi aktorzy, nie okazując tremy, recytowali i śpiewali kolędy, budząc radość i wzruszenie u rodziców i zaproszonych gości, którzy nagrodzili ich występ gromkimi brawami. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom kunsztu aktorskiego i złożyła wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia. Następnie przystąpiła do rozdania nagród uczniom, którzy wzieli udział w konkursach na najciekawiej wykonaną szopkę bożonarodzeniową, ozdobę choinkową oraz kartkę świateczną. Na zakończenie  dzieci i zaproszeni goście symbolicznie podzielili się opłatkiem i udali na słodki poczęstunek.

Szopka

Szopka 1