Gminny projekt nauki jazdy na nartach zjazdowych „Jeździmy z głową”

W lutym grupa 10 uczniów z klas I – III, którzy nie nabyli dotychczas umiejętności jazdy na nartach zjazdowych, miała okazję uczestniczyć
w projekcie „Jeździmy z głową” finansowanym przez Gminę Nowy Targ (rodzice zakwalifikowanych uczniów wnosili wkład finansowy  w wysokości 100 zł.). Wyjazdów było cztery. Za każdym razem dzieci (sprzęt narciarski był wypożyczany im na miejscu), pod kierunkiem instruktorów narciarskich, przez   4 godziny lekcyjne (3 godziny zegarowe) uczyli się jazdy na nartach zjazdowych.
Na ostatnich zajęciach każdy uczestnik projektu otrzymał dyplom i złoty medal.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Nowy Targ – Panu Janowi Smarduchowi oraz Pani Jadwidze Batkiewicz – dyrektorowi ZEAS Gminy Nowy Targ za zaangażowanie w organizację i realizację projektu oraz za znalezienie i przeznaczenie środków finansowych na ten cel.