Rusza nabór do Gminnego Projektu "Jeździmy z głową 2024"

Szanowni Państwo,

Gmina Nowy Targ rozpoczyna projekt "Jeździmy z głową". Projekt w całości jest finansowany ze śodków własnych Gminy. Wzorem roku ubiegłego do projektu przystąpi ogółem
96 dzieci –  z naszej szkoły 10 uczniów. Dzieci będą się uczyć  jazdy na nartach zjazdowych na stoku Zadział. W projekcie wezmą udział uczniowie klas od I do III.
Główne kryterium rekrutacji to brak umiejętności jazdy na nartach. Rekrutacja będzie przeprowadzona w terminie od 17 stycznia do 24 stycznia 2024 r.

Odpłatność rodzica wynosi 100 zł. Projekt będzie trwał od 5 lutego  do 28 lutego, czyli przez okres 4 tygodni. Uczniowie będą mieli zagospodarowany tydzień przed feriami, ferie
i tydzień po feriach.  Dzieci będą miały zapewnioną opiekę w busie i na stoku (nie jest to nauczyciel naszej szkoły).

Harmonogram wyjazdów:

6.02.2024 r., 13.02.2024 r., 20.02.2024 r., 27.02.2024 r.

Dzieci będą dowożone busami (nasi uczniowie jadą razem  z uczniami SP Dębno). Informacje dotyczące godziny wyjazdu będą podane zakwalifikowanym uczniom w ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem projektu. W przypadku większej liczby chętnych niż 10 uczniów utworzona zostanie lista rezerwowa. Już teraz bardzo proszę rodziców tych dzieci, które zostaną zakwalifikowane do projektu o każdorazowe informowanie dyrektora szkoły   w sytuacji, kiedy dziecko nie będzie mogło w danym dniu jechać na stok, po to, by  skorzystało z oferty dziecko z listy rezerwowej.

Bardzo proszę rodziców, którzy są zainteresowani uczestnictwem ich dzieci w Projekcie o wydrukowanie i wypełnienie:

1) Formularza zgłoszeniowego - Załącznik nr 1 do Zarządzenia Wójta Gminy Nowy Targ,

2). Zgody na przetwarzanie danych osobowych – Załącznik nr 2 do w/w Zarządzenia,

3). Oświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych… - Załącznik nr 3

i przekazanie do sekretariatu szkoły (Proszę nie przynosić do sekretariatu pieniędzy. Opłatę 100 zł. wniosą tylko rodzice dzieci zakwalifikowanych.)

Kwalifikacji dzieci – uczestników Projektu „Jeździmy  z głową” dokona Komisja Rekrutacyjna powołana przez dyrektora Szkoły Podstawowej w Łopusznej.

Do wiadomości dołączam Zarządzenie Wójta w tej sprawie oraz Załączniki  w wersji edytowalnej. Załączniki można również pobrać w sekretariacie szkoły.

Z poważaniem:

Dorota Chowaniec – dyrektor szkoły