Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 28 listopada odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Bohaterami były dzieci 3- oraz 4- letnie, które dołączyły w tym roku do naszej społeczności przedszkolnej. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice, Pani Dyrektor oraz dzieci z oddziałów przrdszkolnych. Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem gości przez dzieci. Następnie maluchy zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed tak wielką publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Dzieci pięknie recytowały wiersze "Powitanie" oraz "Deszczyk", zaśpiewały piosenkę "Jestem zuch", grały rytmicznie na pałeczkach do melodii "Clap clap song" oraz zatańczyły w rytm melodii. Punktem kulminacyjnym było pasowanie przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmiku :)