Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Warsztaty profilaktyczne z Panem Janem Szczygłem: "Ujarzmić stres. Negatywny obraz siebie"

w dniu 24 listopada 2023 roku uczniowie klasy VI wzięli udział w warsztatach profilaktycznych pt. "Ujarzmić stres. Negatywny obraz siebie". Poprowadził je Pan Jan Szczygieł - aktor, trener, mówca biznesowy i motywacyjny, a także konsultant w dziedzinie rozwoju osobistego i zawodowego. Pan Jan dał się poznać jako osoba rzetelna, kompetentna, fachowa i z poczuciem humoru. Dzięki temu spotkanie przebiegało w przyjemnej atmosferze, przepełnionej relaksem. Uczniowie chętnie dzielili się własnymi doświadczeniami, z entuzjazmem wykonywali zlecone im ćwiczenia "mentalne", co przełożyło się na efektywne pozyskanie wiedzy o własnym "ja" oraz pozwoliło uczestnikom na podróż wgłąb siebie. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie z Panem Janem. Czekamy z niecierpliwością na więcej.