Czwarta klasa w Bramie w Gorce

W dniu 11 października klasa IV wraz z opiekunami wybrała się do Centrum Edukacyjno-Przyrodniczego Brama w Gorce.

Uczniowie pod opieką przewodnika zgłębiali wiedzę natemat fauny i flory Podhala oraz uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych z zakresu historii, geografii, biologii i ochrony środowiska poznając przy tym ciekawostki na temat Gorczańskiego Parku Narodowego. Odbywało się to w niecodziennych warunkach, na
wysokości korony drzew, dostarczając uczniom tym samy wielu niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, iż największym wyzwaniem było wyjście na wieżę widokową, znajdującą się na wysokości 40 metrów. Ależ to były emocje! Czwartoklasistom nie zabrakło także czasu na relaks i zabawy na świeżym powietrzu. Były wspinaczki na figury zwierząt, zjeżdżalnie i wiszące tunele. Jednym słowem dzień pełen wrażeń i sporej dawki wiedzy.