Akcja "Pączek dla Afryki" 2023 zakończona.

Grupa wolontariuszy przeprowadziła w naszej szkole zbiórkę pieniędzy w ramach corocznej akcji "Pączek dla Afryki"  Organizatorzy akcji przysłali podziękowania.

Pokój i dobro!
Dzisiaj otrzymaliśmy darowiznę w wysokości 282,50 zł złożoną w ramach akcji "Wyślij pączka do Afryki 2023" w imieniu Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Przerwy-Tetmajera w Łopusznej. W ten sposób podarowaliście afrykańskim dzieciom ciepły posiłek i zapewniliście im dostęp do edukacji.Wasza darowizna sprawi też, że będą pić czystą wodę z nowych studni. Z kolejnych pączków powstanie szpital, świetlica, kaplica i dwa przedszkola. Serdecznie dziękujemy za Państwa - Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów - wspólne zaangażowanie dla spraw misji.

Z błogosławieństwem i modlitwą za Waszą szkolną społeczność br. Jerzy Steliga OFMCap
Fundacja Kapucyni i Misje.