Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka #Laboratoria Przyszłości

Z okazji Dnia Babci i Dziadka 26 stycznia dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie naszej szkoły przygotowali występ dla ukochanych babć i dziadków. Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Dzieci zaprezentowały dla przybyłych gości program artystyczny składający się z jasełek, kolęd, pastorałek, tańców oraz przedstawienia pt. „Jaś i Małgosia”. Podczas tej uroczystości nie zabrakło również pięknych życzeń oraz upominków wykonanych przez dzieci. Goście nagrodzili wszystkich artystów wielkimi brawami. Po części artystycznej nadszedł czas na słodki poczęstunek. Dziękujemy serdecznie rodzicom dzieci za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej uroczystości. Zdjęcia z uroczystosci były wykonane aparatem zakupionym w ramach programu #Labolatoria Przyszłości.