Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W dniu 21 grudnia odbyło się przedstawienie dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych, natomiast 22 grudnia odbyła się akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla całej społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości. Wspólnie z nami te uroczystą chwilę świętowali emerytowani nauczyciele naszej szkoły. W rolę aktorów wcieliły dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a oraz 0b i przedstawiły Jasełka. Dziewczynki oraz chłopcy ze szkolnego chóru wykonali piękny koncert kolęd i pastorałek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Jasełka oraz koncert kolęd wprowadziły wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Na koniec Pani dyrektor Dorota Chowaniec podziękowała za występ i złożyła wszystkim życzenia.