Spotkanie z Kołem Gospodyń Wiejskich

19 rudnia 2022 roku uczniowie i nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich z Łopusznej.

Miało ono szczególny charakter, ponieważ dotyczyło zwyczajów i obrzędów bożonarodzeniowych, zwłaszcza tych które wiążą się z przygotowywaniem świątecznych potraw. Najbardziej wyczekiwanym momentem była oczywiście ich degustacja. Dla Pań było to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, że testerzy smaków byli wymagający. Niemniej jednak, wszystko co zostało przygotowane i zaprezentowane magicznie zniknęło. Serdecznie dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za trud, zaangażowanie, uśmiech i niesamowity talent kulinarny. Drogie Panie, stworzyłyście wspaniała świąteczną atmosferę, przybliżyłyście góralskie  tradycje bożonarodzeniowe. Waszą pracą i szczerym zaangażowaniem dałyście przykład, że warto coś robić dla innych. Dziękujemy. Tym wspaniałym i jakże smacznym akcentem, wszyscy zostali wprowadzeni w świąteczny nastrój i z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie.