Podziękowania

W imieniu swoim oraz Przewodniczącej Rady Rodziców – Pani Ewy Blacharczyk, pragnę złożyć płynące z serca podziękowania za zaangażowanie i pomoc w organizację Zabawy Andrzejkowej dla rodziców.

To dzięki Wam wszystkim: wykonującym zaproszenia i plakaty oraz roznoszącym je do honorowych gości i sponsorów, piekącym pyszne ciasta i przygotowującym pyszne przekąski, sponsorującym zakup produktów i fantów, przygotowującym salę, obsługującym kuchnię i salę  itd. … długo by wymieniać – zabawa ta mogła się odbyć i dać  jej uczestnikom odczucie wspaniałego, tanecznego spotkania.

Przekonałyśmy się kolejny raz, że na Rodziców z naszej szkoły zawsze można liczyć.

Pozyskane środki finansowe, o wysokości których zostaną poinformowani członkowie Rady Rodziców na kolejnym zebraniu, zostaną rozdysponowane zgodnie z decyzją większości, na rzecz uczniów naszej szkoły.

Wspólne działania przynoszą konkretne efekty i dają siłę do podejmowania kolejnych wyzwań.

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze.

Dyrektor Szkoły – Dorota Chowaniec

Przewodnicząca Rady Rodziców – Ewa Blacharczyk