Zajęcia wakacyjne

Jak co roku, także w tym, Wójt Gminy Nowy Targ  organizuje zajęcia w okresie wakacyjnym  dla dzieci w wieku szkolnym. Zajęcia będą się odbywać w okresie od 4 lipca do 22 lipca. Dla dzieci starszych, uczniów klas od V do VIII będą zorganizowane zajęcia nauki jazdy na nartorolkach i rolkach w Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej. Uczniowie chętni na ten rodzaj aktywności zostaną dowiezieni z miejsca zamieszkania do CNB w Klikuszowej. Dla dzieci młodszych będą zorganizowane zajęcia ruchowe w szkole. Rodzice dzieci chętnych proszeni są o zgłoszenie swojego dziecka bezpośrednio w szkole do dnia 10 czerwca 2022 r.

Naszym głównym celem jest zapewnienie dzieciom aktywności podczas wakacji. Harmonogram zajęć zostanie przygotowany po terminie zgłoszenia dzieci.