Ostatnie pożegnanie

Z przykrością informuję,  społeczność szkolną,  iż w dniu 15 sierpnia 2019 r. zmarła w wieku 96 lat, wieloletnia nauczycielka naszej szkoły Pani  Wassa Wąsowicz. Pani Wassa Wąsowicz pracowała w  Szkole Podstawowej im. Kazimierza Przerwy – Tetmajera w Łopusznej od 1 września 1970 r. do 4 września 1978 r., kiedy to przeszła na emeryturę. Msza Święta Żałobna  odbyła się 17 sierpnia 2019 r.  w Zakopanem,  w Kaplicy Cmentarnej  na Pardałówce .

Uczestniczyli w niej  dyrektor szkoły  oraz nauczyciele w tym nauczyciele emeryci. Wyrazem pamięci o Pani Wassie Wąsowicz jest złożona ofiara na Msze Święte  za spokój duszy Zmarłej od Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej w Łopusznej oraz od Rady Rodziców i Uczniów Szkoły Podstawowej w Łopusznej. Złożyliśmy również kondolencje najbliższej i dalszej rodzinie.