Imieniny: Grzegorza, Karoliny

Gminny Konkurs Matematyczny ,,MATMIX” dla uczniów szkół podstawowych rok szkolny 2018/2019

7czerwca 2019 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Konkursie Matematycznym „MATMIX”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Gronkowie. Celem konkursu była między innymi popularyzacja matematyki, rozbudzanie wśród młodzieży szkolnej zainteresowań matematyką, rozwijanie uzdolnień uczniów, rozwijanie, motywowanie uczniów do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności matematycznych uczniów, wdrażanie do logicznego myślenia. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych oraz uczniów III klas gimnazjum. Przeprowadzony został w trzech  kategoriach wiekowych: IV-VI, VII-VIII oraz III gim. Nasi uczniowie dzielnie walczyli, a byli to: Natalia Gacek kl. 5b, Kacper Bednarczyk kl. 8 i Kinga Maciasz kl. 3 gim. – II miejsce.

Gratulujemy!!!